Jdi na obsah Jdi na menu

SK ZČE Plzeň - TJ Přeštice (st. dorost - 4.3. 2012)

Starší dorost Přeštic si do Plzně jel opět pro debakl

Dalším zápasem SENCO CUPU jsme měli soupeře SK ZČE Plzeň. Jen si připomeňme, že předchozí dva zápasy skončili bídně (0-6 Doubravka, 1-5 Křimice - muži). Tenhle zápas, jak to tak vypadá, jsme hráli rozestavením 4-4-2. Zápas se opět nevyvíjel dobře, jak již bývá zvykem, opět jsme dostali prvního góla ze začátku hry. Po obdrženém gólu jsme asi 10 minut byli i lepší v poli, jenže z nějakého protiútoku jsme dostali druhého góla. Naštěstí necelé 2 minuty po druhém obdrženém gólu získal míč Bešta, nahrál rozběhnutému Čížkovi, který běžel sám na bránu a nasadil gólmanovi housky, 1-2 z našeho pohledu. Do poločasu jsme ale ještě jednou inkasovali, proto skončil poločas 1-3. Do druhého poločasu jsme nastoupili s určitými změnami, jak v obraně, tak v útoku. Ale druhý poločas se hra úplně rozsypala, dostali jsme za 6 minut 5 gólů a bylo po nějakých šancích a myšlenkách na zvrat v utkání. Dostali jsme góla snad ze všeho. Hlavou, nohou, ze standartní situace, ... Za Přeštice dávali poslední 2 góly po individuálních akcích Bešta a Kastner. Tímto bych si článek ukončil, protože už si ani nepamatuji, jak góly padali, SKčko nás vyprášilo výsledkem 11-3 a byl to snad nejhorší zápas, jaký jsme mohli odehrát.

Sestava: Ruth - Hohlbergr, Vizingr, Tykvart, Štolle - Jeslínek L., Čížek, Kastner, Hajžman - Jeslínek M., Bešta - Gruszka, Krajdl, Čapek, Pecka