Jdi na obsah Jdi na menu

TJ Přeštice - Koloveč (10.3.2012)

Mladší dorost  Přeštic si odvezli z bahnitého hřiště z Chudenic remízu

O víkendu jsme cestovali do vesnice Chudenic, kde jsme měli domluvený přátelský zápas se starším dorostem Kolovče. Zápas byl konán opravdu ve zvláštních podmínkách. Převlíkali jsme se v Chudenické základní škole, poté jsme museli jet další kilometr na hřiště, kde jsme neviděli moc milé překvapení. Hřiště bylo velmi tvrdé, ztuhlé ještě po zimě a leželo na kopci, takže nebylo ani zrovna 2x rovné. Ale zápas jsme odehráli, i když o fotbal se ani tak moc nejednalo. Po chvíli rozběhání se hřiště změnilo doslova a do písmene v bahno, ríhy byly na každém kroku a míč, který se vyslal po zemi, stejně odskakoval. Ale pojďme alespoň trochu shrnout tento zápas. Začal v pozvolném tempu, ale v 2. polovině 1. poločasu jsme měli 2 obrovské šance! Jejich gólman po naší střele jen vyrazil míč kus před sebe, kde stál úplně volý Přibáň, ale do volné branky míč nezavěsil. Druhá tutová šance a v ní Pavel Skála. Obehrál si několik obránců soupeře, ale na penaltě místo střely zvolil přihrávku a šance se pokazila. Do druhého poločasu byla již předpokládaná změna, za Lukáše Jeslínka šel do hřiště Krajdl. Na druhý poločas už bylo hřiště opravdu v totálním stavu, všude bahno, hráči se klouzali na zem jak na skluzavce a nedalo by se říci, že druhý poločas se hrál fotbal. Hrálo se převážně ve středu hřiště, míče od nohou odskakovali a ani hráče moc zápas nebavil. První šanci 2. poločasu měla Koloveč, když jejich hráč postupoval sám na našeho gólmana, ale Ruth vyrazil na roh. Ale my jsme také mohli v druhém poločase skórovat. Vizingr z půlky nakopával balon, gólmanovi míč vypadl za sebe, ale jejich obránce míč z čáry vykopl. Není divu, že zápas tedy skončil 0-0 a když se odcházelo ze hřiště, z kopaček jen bahna lítala. Musím i podotknout, že ani pana rozhodčího nejspíše zápas moc nebavil, druhý poločas stál na stejném místě, nehýbal se a div se pod hřiště nepropadl.

TJ Přeštice - Koloveč 0-0

Sestava: Ruth - Tůša, Vizingr, Gruszka, Němeček - Jeslínek L., Kastner, Skála, Urban - Jeslínek, Přibáň - Krajdl