SK Senco Doubravka - TJ Přeštice - mladší dorost (25.3.2012)

Mladší dorost vyhořel zejména v prvním poločasem na Doubravce

SK Senco Doubravka 7-3 TJ Přeštice (4-0)

Kastner 3

Poslední přípravný zápas odehrál mladší dorost Přeštic na umělé trávě na Doubravce s domácími hráči. A na ten zápas se s přeštického pohledu opravdu nedalo koukat. Celý tým hořel, asi až na jednoho hráče, který dal v zápase hattrick, ale k tomu později. V prvním poločase jsme vlastně měli jedinou střelu na bránu, ale hrála jen Doubravka. Ani to tady nebudu moc rozepisovat, prostě první poločas skončil 4-0 pro domácí mužstvo. O poločase nám trenér řekl, jak je z výkonu zklamaný, a byl na nás opravdu naštvaný. Nedalo se skoro nic dělat, jen jsme museli předvést v druhém poločase daleko lepší výkon, aby jsme řeba nedostali pověstnou ''desítku''. Do druhého poločasu byli změny v sestavě a tak síly na víc. Hned ve 3' druhého poločasu jsme se dočkali prvního gólu. Krajdl vyslal do úniku Kastnera, který parádně přehodil vybíhajícího gólmana, 1-4 z našeho pohledu. Problém byl ten, že Doubravka následně na náš gól odpověděla. Ale poté opět skórovali Přeštice. Jeslínek s Krajdlem si 2x předali míč ve středu hřiště, Martin Jeslínek nakopl balón na znovu unikajícího Kastnera, který znovu skóroval. Ale Doubravka skoro znovu okamžitě dokázala odpovědět, a to hned 2 slepenými góly. Poslední slovo měl tým Přeštic, Kastner parádně napadal gólmana, který následně tu chybu udělal a Kastner tak zaznamenal hattrick. Co na to, když jsme na Doubravce hlavně v prvním poločase vyhořeli, a zápas se tak nepodařilo zvrátit. Byla to první prohra v přípravě, ale před začátkem sezóny děsivá!

Sestava: Ruth - Němeček, Vizingr, Gruszka, Tůša - Jeslínek L., Skála, Kastner, Klasna - Jeslínek M., Přibáň - Šindelář, Urban, Krajdl