Jdi na obsah Jdi na menu

SK Senco Doubravka - TJ Přeštice (28.1.2012)

První přípravný záps staršího dorostu Přeštic jsme zahájili na Senco Cupu 28.1.2012 s domácím Sencem Doubravka. Spousta hráčů chybělo (Tykvart - koleno, Pecka v práci, ...) a tak muselo přijít mnoho nevynucených změn v sestavě, jako například, že do brány se postavil obránce Štolle. Zápas se pro Přeštice od úvodních minut nevyvíjel dobře, chyby se jevily od obrany až po útok. Poločas skončil pro domácí ''jen'' o gól. Druhý poločas byl však ještě horší, do toho začala chumelenice a hrálo se pod umělým odsvětlením, míče odskakovaly a nebyli jsme si na metr schopni nahrát. Jedinou střelu na hostujícího brankáře vyprodukoval Martin Jeslínek, kterou mu gólman vyrazil na roh, jinak jsme neměli absolutní šanci a Doubravka toho 2. poločas jen využívala a podle toho také skončil výsledek, domácí nás zaslouženě přehráli 6:0.

Sestava: Štolle - Vizingr, Kubeš, Gruszka, Krajdl - Bouda, Čížek, Hajžman, Bešta - Čapek, Jeslínek - Náhradníci: Kasl